Bułgaria, Słoneczny Brzeg
Hotel Teen Palace *** All Inclusive

Termin, Dni -12, Zakwaterowanie – Pokój wieloosobowy, Cena za osobę
25.06 – 06.07.2022 r. – 2099 PLN
04 – 15.07.2022 r, 13 – 24.07.2022 r, 22.07 – 02.08.2022 r., 31.07 – 11.08.2022 r., 09 – 20.08.2022 r. – 2199 PLN
18 – 29.08.2022 r. – 2099 PLN

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:
12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.
Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.
Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
9 noclegów,
All Inclusive Light,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
program animacyjno-sportowy,
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (15 EUR),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os,
kaucja zwrotna płatna w hotelu: 20 EUR/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel Teen Palace ***
Luksusowy kompleks hotelowy oddalony ok. 400 METRÓW OD SZEROKIEJ, PIASZCZYSTEJ PLAŻY.
Zakwaterowanie w apartamentach z łazienką, klimatyzacją, lodówką, balkonem, TV. Każdy apartament (5-6 os.) posiada od 2 do 3 sypialni. Do dyspozycji obozowiczów na terenie kompleksu znajdują się: boisko sportowe, stół do bilarda, dart, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, scena do animacji. Przy kompleksie znajdują się liczne kawiarnie i supermarkety. Kompleks jest oddalony około 15 minut spacerem od centrum. Hotel Teen Palace słynie z BOGATYCH ANIMACJI! Najbardziej imprezowe miejsce na obozy w Słonecznym Brzegu.

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.

2 dzień
Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja.

2-11 dzień
Program Pobytu

11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Wyjazd do kraju.

12 dzień
Powrót do kraju w godzinach nocnych.

Program pobytu:
POZNAJ Z NAMI SŁONECZNY BRZEG! Największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą!
ZWIEDŹ Z NAMI STARY NESSEBAR! To zabytkowe miasto położone na wybrzeżu Morza Czarnego często nazywane jest perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a Ty na pewno będziesz pod wrażeniem wąskich, pięknie oświetlonych uliczek podczas wieczornego spaceru!
Spacery: do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach – ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie
Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.
Konkursy : największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego: karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.
To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! 🙂
Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Wyżywienie ALL INCLUSIVE Light – 3 główne posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków, popołudniowe przekąski, woda dostępna w ciągu dnia.

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
-ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi.
-ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
-ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Transport autokarem z Polski trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi obozowiczów pod adres domowy, który wpisany jest w rezerwacji, maksymalnie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

Przystanek Data Godzina Dopłata
Białystok, Bielsko Biała, Bochnia, Bolków, Brzeg, Brzesko, Bydgoszcz, Bytom, Ciechocinek, Cieszyn, Czarnków, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grudziądz, Inowrocław, Jarocin, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Jędrzejów, Kalisz, Katowice, Kępno, Kielce, Kluczbork, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kościan, Kraków, Krotoszyn, Legnica, Leszno, Lubin (dolnośląskie), Lublin, Łagiewniki, Łódź, Międzyrzecz, Mława, Modlin, Myślibórz, Niemcza, oraz
Nowa Sól – Dworzec PKS, ul. Towarowa 3 – Sobota – 00:15 200 PLN
Nowy Tomyśl – Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300 – Piątek – 23:30 100 PLN
Oborniki Wlkp., Olsztyn, Olsztynek, Opole, Ostróda, Ostrów Mazowiecki, Ostrów Wielkopolski, Piła, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płońsk, Polkowice, Poznań, Pszczyna, Puławy, Radom, Rawicz, Rybnik, Rzeszów, Słupca, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Szczecin, Szczecinek, Śrem, Świdnica, Świebodzice
Świebodzin – stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin – Piątek – 22:45 150 PLN
Świecie, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Trzcianka, Tychy, Wałbrzych, Wałcz, Warszawa, Wieliczka, Wieluń, Wiskitki, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wrocław, Września, Wyszków, Zabrze, Zambrów, Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Zielona Góra – Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40 – Piątek – 23:45 200 PLN
Zwoleń, Żnin, Żory

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego; podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Bilety wstępu do dyskotek można kupić przed wyjazdem za pośrednictwem strony internetowej lub bezpośrednio na miejscu w Słonecznym Brzegu. Wyjście do dyskotek dla obozowiczów od 16 roku życia (osoby poniżej 16 roku życia muszą przedstawić Opiekunowi zgodę Rodzica). Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod nadzorem opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest śniadanie.

UWAGA!!!
Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

Bułgaria, Złote Piaski
Hotel Riva Park ***

Termin Dni – 12, Zakwaterowanie- Pokój wieloosobowy, Cena za osobę
25.06 – 06.07.2022 r., 04 – 15.07.2022 r., 13 – 24.07.2022 r., 22.07 – 02.08.2022 r., 31.07 – 11.08.2022 r.
09 – 20.08.2022 r.
18 – 29.08.2022 r 2099 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
9 noclegów
wyżywienie FB+ (9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji, napoje do posiłków, woda dostępna przez cały dzień)
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
program animacyjno-sportowy
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (15 EUR),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel Riva Park ***
Mega obiekt w samym CENTRUM Złotych Piasków!
Zielono dookoła, 250 m od plaży i wszędzie blisko! Wychodząc z terenu ośrodka od razu znajdziesz się w ścisłym centrum kurortu z licznymi sklepami, tawernami, dyskotekami, barami, fast-foodami. Na terenie hotelu natomiast masz do dyspozycji 40 metrowy basen odkryty, mały basen, jacuzzi, boisko do siaty, kosza, bramki do gry w nogę, scenę. Duże pokoje 5, 6 osobowe z łazienką, telefonem, TV, mini-barem i klimą.

Program Pobytu:
Bułgaria to jedna wielka nieustająca impreza! Zwiedzaj z nami Złote Piaski – kurort, który nigdy nie zasypia! Pełna atrakcji, tętniąca życiem promenada, piękna czterokilometrowa plaża, pokryta złocistym piaskiem, stary las sosnowy no i dyskoteki i puby!
Spacery do pobliskich ciekawych miejsc:
Aldzha Monaster to chyba najbardziej znany pośród eremickich klasztorów powstałych w skale, które działały w XIII wieku. Słowo Aładża pochodzi z języka persko-tureckiego i oznacza „pstry, kolorowy” i może oznaczać kolor skał białych i szarych lub pozostałości fresków, które znajdują się wewnątrz.
Park krajobrazowy – typową dla parku roślinnością są drzewa liściaste (dęby, lipy, wiązy). Jako, że park znajduje się średnio 100 metrów nad poziomem morza, zwiedzając go ma się dodatkowy ładny widok na wybrzeże Morza Czarnego. Do atrakcji turystycznych należy ponad dwustuletni jawor.

Pozostałe informacje – j.w. OFERTA I

Bułgaria, Złote Piaski
Hotel Rodina **** All Inclusiv
e

Termin Dni- 12, Zakwaterowanie – Pokój wieloosobowy, Cena za osobę
25.06 – 06.07.2022 r. 2269 PLN
04 – 15.07.2022 r., 13 – 24.07.2022 r., 22.07 – 02.08.2022 r., 31.07 – 11.08.2022 r., 09 – 20.08.2022 r.
18 – 29.08.2022 r. 2269 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych,
9 noclegów
All Inclusive
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
program animacyjno-sportowy
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW : 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (15 EUR/os),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel Rodina All Inclusive ****
Hotel położony w centrum Złotych Piasków, około 250 metrów od plaży. Przed hotele basen z barem i leżakami. W recepcji istnieje możliwość wynajęcia sejfu. W hotelu znajduje się również punkt wymiany walut, sala ze stołem bilardowym i tenisem stołowym. W holu bezpłatne wi-fi. W pokojach internet jest dodatkowo płatny. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5 – osobowych z TV-SAT, lodówką, klimatyzacją, łazienką z suszarką. Większość pokoi posiada balkon.
Usługa all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji głównej. Przez cały dzień podawane są ciepłe i zimne przekąski oraz napoje bezalkoholowe. Woda dostępna jest przez całą dobę.

Pozostałe informacje – j.w. OFERTA I

Bułgaria, Złote Piaski
Hotel Palma **** All Inclusive


Termin Dni-12 Zakwaterowanie- Pokój wieloosobowy Cena za osobę
25.06 – 06.07.2022 r., 04 – 15.07.2022 r., 13 – 24.07.2022 r., 22.07 – 02.08.2022 r., 31.07 – 11.08.2022 r., 09 – 20.08.2022 r.
18 – 29.08.2022 r. 2369 PLN
zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych,
9 noclegów,
all Inclusive,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
program animacyjno-sportowy,
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW : 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze: 15 EUR/os,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel Palma all Inclusive ****
Hotel położony w centrum Złotych Piasków, około 300 metrów od plaży. Przed hotelem basen z barem i leżakami. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi.
Hotel oferuje komfortowo i nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty z balkonem z widokiem na morze lub park. Wyposażono je w minibar i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Restauracja w hotelu serwuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5 – osobowych z TV-SAT, lodówką, klimatyzacją, łazienką z suszarką.
Usługa all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji głównej. Przez cały dzień podawane są ciepłe i zimne przekąski oraz napoje bezalkoholowe. Woda dostępna jest przez całą dobę.
Pozostałe informacje – j.w. OFERTA I

Bułgaria, Złote Piaski
Hotel Elena 24h Park **** All Inclusive


25.06 – 06.07.2022 r. 2490 PLN
04 – 15.07.2022 r., 13 – 24.07.2022 r., 22.07 – 02.08.2022 r., 31.07 – 11.08.2022 r., 09 – 20.08.2022 r. 2590 PLN
18 – 29.08.2022 r. 2490 PLN

W cenie
zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych,
9 noclegów
All Inclusive
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
program animacyjno-sportowy
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW : 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (15 EUR/os),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel Elena 24h All Inclusive ****
Piękny obiekt klasy Premium położony w CENTRUM Złotych Piasków, 200 METRÓW OD PLAŻY, w otoczeniu zieleni.
Obiekt zapewnia odkryty basen z tarasem słonecznym, kryty basen ze strefą wellness, tenis stołowy, siłownię, klimatyzowane pokoje oraz atrakcje organizowane przez zespół animatorów.
Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (4 os.) Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych i dysponują łazienką z prysznicem lub wanną.
Usługa all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji główne. Przez cały dzień podawane są gorące i zimne przekąski, natomiast napoje dostępne są przez całą dobę.

Pozostałe informacje – j.w. OFERTA I

Bułgaria, Słoneczny Brzeg
Hotel Severina Complex All Inclusive


Hotel Complex Severina**** i ½* to doskonały obiekt położony w pobliżu plaży Majestic, około 2 km od parku wodnego Action. Severina jest wysoko oceniana przez klientów. W opiniach zyskuje miano fantastycznego hotelu. Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w: telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem, lodówkę i klimatyzację. Z każdego pokoju rozciąga się widok na patio. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu jest dostępne centrum fitness. W pobliżu znajdują się różne opcje gastronomiczne, w tym: Wok Chinese Restaurant, Sunny beach Donuts i Steakhouse Marvel. Dworzec autobusowy Tourist Mini Train znajduje się 200 metrów od hotelu.
Terminy, ceny (ht.ELENA) , informacje – j.w.

OFERTA SAMOLOTEM – hotel Severina Complex


Termin Dni- 8 Zakwaterowanie – pokoj wieloosobowy Cena za osobę
27.06 – 04.07.2022 r., 04 – 11.07.2022 r., 11 – 18.07.2022 r., 18 – 25.07.2022 r., 25.07 – 01.08.2022 r., 01 – 08.08.2022 r., 08 – 15.08.2022 r., 15 – 22.08.2022 r – 3299 PLN
22 – 29.08.2022 r. – 2999 PLN


zaliczka tylko 10%
W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
7 noclegów,
All Inclusive Light,
przelot samolotem na trasie: POZNAŃ – BURGAS lub WARSZAWA – BURGAS lub KATOWICE – BURGAS,
transfery lotniskowe,
program animacyjno-sportowy,
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os,
opłata klimatyczna i administracyjna płatna podczas transferu: 15 EUR,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
wycieczki fakultatywne,
sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,

Transport samolotem trwa około 2h. Odprawa uczestników na lotnisku przeprowadzana jest samodzielnie. Na docelowym lotnisku w Burgas oczekują opiekunowie. Transfer z lotniska do hotelu trwa około 45 minut. Wszystkie dokumenty niezbędne do odprawy przekazane będą uczestnikom przez e-mail. Godziny wylotów podane będą potwierdzane na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Przystanek Data Godzina Dopłata
Lotnisko Katowice Poniedziałek 06:50 0 PLN
Lotnisko Poznań Poniedziałek 07:50 0 PLN
Lotnisko Warszawa Poniedziałek 11:15 0 PLN

Bułgaria – Złote Piaski
Hotel PALM BEACH All Inclusive ***i ½


Hotel w pierwszej linii brzegowej z odległością od plaży 30 metrów. W pobliżu hotelu znajduje się promenada i centrum handlowe. W obiekcie: 24-godzinna recepcja z sejfami (za opłatą), przestronne lobby, możliwość wymiany walut, pralnia. Obozowicze mogą korzystać z basenu zewnętrznego otoczonego tarasem słonecznym (leżaki i parasole dostępne bezpłatnie).
All Inclusive obejmuje: śniadanie (07:30-10:00), lunch (12:30-14:00) oraz kolację (18:30-21:00), serwowane w restauracji głównej w formie bufetu. W lobby barze dostępne są: w godzinach 10:00-22:00 lokalne napoje, a w godzinach 16:00-17:00 – przekąski, owoce i ciasta.
Animacje hotelowe prowadzone są w ciągu dnia. Za opłatą dostępne jest bilard i kręgielnia.
Internet Wi-Fi – w lobby bezpłatny, w pokojach – za dodatkową opłatą (ok. 4 EUR/dzień).
Terminy, ceny odpowiednio 2590 PLN i 2690 PLN , informacje – j.w.

Bułgaria Złote Piaski
Hotel PrimaSol Sunrise****

to 6 piętrowy kompleks, malowniczo usytuowany wśród zieleni drzew, na wzniesieniu. Oddalony od plaży zaledwie o ok. 350 metrów. Mega obiekt klasy PREMIUM w samym CENTRUM Złotych Piasków!
Urządzone z gustem, klimatyzowane pokoje dysponują łazienką, balkonem, lodówką oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Na terenie hotelu dostępne są 4 odkryte baseny oraz kryty basen z jacuzzi. Do dyspozycji gości: recepcja, przestronny hol z kącikiem wypoczynkowym i TV Sat, sejf w recepcji (dodatkowo płatny), punkt wymiany walut, lobby bar, restauracja z tarasem, snack bar, pool bar, sala animacyjna, scena na której odbywają się różnego rodzaju animacje.
Podczas pobytu w hotelu PrimaSol Sunrise można korzystać z bogatego zaplecza sportowego w tym boiska do siatkówki i koszykówki, sprzętu do ping ponga i gry w rzutki oraz stołu bilardowego. Obiekt zapewnia także nowoczesne SPA, centrum fitness, kort tenisowy.
Bezpłatne Wi-fi na terenie hotelu.
Terminy, ceny odpowiednio 2790 PLN i 2890 PLN , informacje – j.w.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Uwaga:
Przed dokonaniem rezerwacji, należy potwierdzić dostępny termin i cenę !