Hiszpania, Lloret De Mar
DON JUAN CENTER**

Rabat do 300 PLN

Termin Dni-12 Zakwaterowanie- pokój wieloosobowy Cena za osobę
29.06 – 10.07.2022 r., 08 – 19.07.2022 r., 17 – 28.07.2022 r., 26.07 – 06.08.2022 r., 04 – 15.08.2022 r. 2659 2359 PLN
13 – 24.08.2022 r. 2599 2299 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
9 noclegów,
9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.,
opłata klimatyczno – administracyjna: 15 EUR/os.,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed
dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi).
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os..

DON JUAN CENTER **
Hotel położony w samym centrum Lloret de Mar, obok głównej ulicy handlowej, 250 metrów od plaży. Do Waszej dyspozycji: bar, internet (dodatkowo płatny), sala telewizyjna, basen. Pokoje wieloosobowe z łazienką i balkonem. Posiłki serwowane w formie bufetu.

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach rannych, przejazd tranzytowy przez Niemcy i Francję.

2 dzień
Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, kolacja.

3–11 dzień
Program pobytu, czyli siesta, fiesta i mañana 😉

11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych.

12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Program pobytu:
Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie!Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenadyDla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybakaDla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifieGry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga biura, obozów młodzieżowych

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piaskuOprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta i wiele wiele więcej!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free 🙂

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi obozowiczów pod adres domowy, który wpisany jest w rezerwacji, maksymalnie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

Przystanek Data Godzina Dopłata
Białystok, Bielsko Biała, Bochnia
Bolesławiec Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec 06:35 0 PLN
Brzeg, Brzesko, Bydgoszcz, Ciechocinek, Czarnków, Gdańsk, Gdynia, Gliwice
Głogów Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15 03:35 150 PLN
Gniezno
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13 06:15 170 PLN
Gostyń, Grudziądz, Inowrocław, Jarocin, Jastrzębie Zdrój, Jędrzejów, Jędrzychowice, Katowice, Kępno, Kielce, Kluczbork, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Lubin (dolnośląskie), Łagiewniki, Łódź
Międzyrzecz Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69 06:45 170 PLN
Mława, Modlin, Myślibórz, Niemcza
Nowa Sól Dworzec PKS 02:50 150 PLN
Nowy Tomyśl Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300, 06:30 0 PLN
Oborniki Wlkp., Olsztyn, Olsztynek, Opole, Ostróda, Ostrów Mazowiecki, Piła, Płońsk
Polkowice parking przy Aqua Parku 04:05 150 PLN
Poznań McDonald’s Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2 05:45 0 PLN
Pszczyna kier. Katowice, Rybnik kier. Gliwice, Rzepin, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Szczecin, Szczecinek, Śrem
Świebodzin stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin 07:15 0 PLN
Świecie
Świecko Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎ 08:45 0 PLN
Tarnów, Tczew, Toruń, Trzcianka, Tychy kier. Katowice, Wałcz, Warszawa, Wieliczka, Wieluń, Wiskitki, Włocławek, Wodzisław Śląski
Wrocław PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa, 04:20 0 PLN
Wyszków, Zambrów, Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Zielona Góra, Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra 02:20 150 PLN
Żnin, Żywiec

Lloret de Mar NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava ! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji ! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

  • ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi.
  • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

  • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
    Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
• paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu
• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego
• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

Lloret de Mar NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava ! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji ! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest kolacja.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Hiszpania, Lloret De Mar
HAWAI MONTEVISTA***

Termin Dni Zakwaterowanie Cena za osobę Dostępność
Terminy – j.w.
Ceny odpowiednio – 2759 2559 PLN
2699 2499 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
9 noclegów,
9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.,
opłata klimatyczno – administracyjna: 15 EUR/os.,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel HAWAI/MONTEVISTA ***
Gwarancja udanego wypoczynku i MEGA KOMFORTU! Obiekt położony jest w odległości około 600 m od głównej plaży w Lloret de Mar. Na terenie hotelu znajdują się sale barowe, prywatny ogród z odkrytym basenem, restauracja hotelowa, pokój gier i plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. 2- lub 3- osobowe pokoje są funkcjonalne i nowocześnie urządzone, posiadają łazienkę, klimatyzację, suszarkę do włosów, telefon, TV, internet, balkon i odpłatny sejf (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

Program pobytu – j.w.
Pozostałe informacje – j.w.


Hiszpania, Lloret De Mar
DON JUAN RESORT ****

Termin Dni Zakwaterowanie Cena za osobę
terminy – j.w.
ceny odpowiednio – 2899 2599 PLN
2799 2499 PLN

Hotel DON JUAN RESORT ****
To zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odległość od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 3 oraz 4 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

Pozostałe informacje – j.w.

Hiszpania, Francja, Paryż, Lloret De Mar
DJ CENTER z Paryżem i Disneylandem

Termin Dni Zakwaterowanie Cena za osobę
25.06 – 06.07.2022 r., 02 – 13.07.2022 r., 09 – 20.07.2022 r., 16 – 27.07.2022 r. – 2599 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
7 noclegów w Hiszpanii
1 nocleg we Francji
wyżywienie zgodne z programem
przejazdy metrem w Paryżu, Wieża Eiffle’a
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os.,
opłaty programowo- administracyjne 110 EUR/os. (opłata klimatyczno – administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki , rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
Opcjonalne
wycieczki fakultatywne,
sugerowane zabranie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 pln,
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
DON JUAN CENTER**

Hotel położony w samym centrum Lloret de Mar, obok głównej ulicy handlowej, 250 metrów od plaży. Do Waszej dyspozycji: bar, internet (dodatkowo płatny), sala telewizyjna, basen. Pokoje wieloosobowe z łazienką i balkonem. Posiłki serwowane w formie bufetu.

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do PARYŻA. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II pięto) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11dzień Przyjazd do parku rozrywki:

DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.
Po pobycie w parku obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:
Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :
Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !
Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady
Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka
Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.
Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.
WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free 🙂

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
• paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu
• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego
• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych


HAWAI M. z Paryżem i Disneylandem

2499 PLNDJ RESORT z Paryżem i Disneylandem

2599 PLN

SAMOLOT Hotel DJ RESORT
Hiszpania, Lloret De Mar


Termin Dni – 8 Zakwaterowanie Cena za osobę
27.06 – 04.07.2022 r., 04 – 11.07.2022 r., 11 – 18.07.2022 r., 18 – 25.07.2022 r. – 3499 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
7 noclegów,
7 śniadań, 7 obiadów oraz 7 kolacji,
przelot samolotem na linii: WROCŁAW – GIRONA lub WARSZAWA – BARCELONA lub KRAKÓW – GIRONA,
transfery lotniskowe,
opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.,
opłata klimatyczno – administracyjna: 15 EUR/os.,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

Hotel DON JUAN RESORT ****
To zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odłegłośc od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 3 oraz 4 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

1 dzień
Wylot z Polski (Kraków, Warszawa, Wrocław). Przylot do Barcelony lub Girony w godzinach porannych (około 10:00), transfer do hotelu. Spotkanie organizacyjne i rozpoczęcie obozu w Lloret de Mar.

2–8 dzień
Program pobytu, czyli siesta, fiesta i mañana

8 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Wylot do Polski około 10:45. Przylot do poszczególnych miast około 13:30.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :
Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie!
Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady
Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka
Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych
Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku
Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta i wiele wiele więcej!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free 🙂

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport samolotem trwa około 3h. Odprawa uczestników na lotnisku przeprowadzana jest samodzielnie. Na docelowym lotnisku w Barcelonie oczekują opiekunowie. Transfer z lotniska do hotelu trwa: Barcelona (około 1,5h), Girona (około 30 minut). Wszystkie dokumenty niezbędne do odprawy przekazane będą uczestnikom przez e-mail. Godziny wylotów podane będą na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Wybierz termin
Przystanek Data Godzina Dopłata
Lotnisko Kraków, Poniedziałek, 07:05 0 PLN
Lotnisko Warszawa, Poniedziałek, 06:40 0 PLN
Lotnisko Wrocław, Poniedziałek, 07:40 0 PLN


Hiszpania, Portugalia, Maroko/Fatima, Granada, Lizbona,

Rabat do 200 PLN

Termin Dni – 12, Zakwaterowanie Cena za osobę
26.07 – 06.08.2022 r. 3999 3799 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
9 śniadań, 9 obiadokolacji
1 nocleg w hotelu*** na Costa Brava/ Costa del Maresme,
7 noclegów w hotelach w trakcie zwiedzania,
1 nocleg w hotelu w okolicach Barcelony,
zwiedzanie Hiszpanii, Portugalii i Maroko wg programu,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka rezydenta i kadry wychowawczej,
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NW: 90 pln/os.
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 120 euro/os. + prom do TANGERU ok. 85 euro/os.
opłata klimatyczno – manipulacyjna : 15 euro/os.(płatne w autokarze).
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 zł/os.
Opcjonalne
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
POLSKA – COSTA BRAVA – SARAGOSSA – MADRYT – TOLEDO – FATIMA – LIZBONA – CABO DE ROCA – SEWILLA – GIBRALTAR- TANGER – GRANADA – ALHAMBRA – WALENCJA – BARCELONA
**UWAGA !!!: wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać paszport, jako jedyny dokument uprawniający do wjazdu do Maroko

1 dzień – wyjazd z Polski w godzinach rannych i nocny przejazd w kierunku Hiszpanii. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych.

2 dzień – przyjazd na nocleg na Costa Brava/ Costa del Maresme w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Saragossy, gdzie zobaczymy: most rzymski, sanktuarium maryjne z Bazyliką Santa Maria del Pilar oraz Aljaferię z pałacem królów mauretańskich. W godzinach popołudniowych przejazd na nocleg w okolicach Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania przepięknej stolicy Hiszpanii umieściliśmy: spacer po Puerta del Sol – owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “Punktem Zero”, od którego mierzy się wszystkie odległości. Z Puerta del Sol udamy się na Plaza Major, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu”, nad którym góruje statua króla Filipa III. Zobaczymy również Plaza Espana – zamknięty z 2 stron wysokimi wieżowcami, jeden z głównych placów Madrytu. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest oczywiście Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego Alcazar. Jego wnętrza zajmują: Farmacia Real pełna szklanych pojemników z egzotycznymi medykamentami, Museo de la Real Almeria, w którym można zobaczyć miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, piękny Salon Tronowy i Salon Kolumnowy. Na zewnątrz mieszczą się wyjątkowe Ogrody Sabatiniego i Campo del Moro oraz Plaza de la Almeria. Z Madrytu przejedziemy na zwiedzanie Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii. Toledo to miasto trzech kultur i religii z zabytkami odzwierciedlającymi wpływy kultury arabskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Zobaczymy: Katedrę, Synagogę oraz Kościół św. Tomasza. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, Przejazd na zwiedzanie Lizbony. Według większości szacunków Lizbona jest starsza niż Rzym o około 4 wieki. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach. Wielu historyków uważa, że została ona założona przez Fenicjan ok 1200 r p.n.e., którzy wykorzystywali doskonałe możliwości komunikacyjne, które oferowało ujście rzeki Tag. W stolicy Portugalii zobaczymy: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. W godzinach południowych przejazd na Cabo da Roca, najdalej wysunięty na zachód punkt Europy, miejsce to jest prawdziwą mekką dla surferów z całego świata. W godzinach wieczornych powrót do hotelu,obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Sewilli, miasta flamenco, fiesty, sytości i ognistej pasji latynoskiej. Hiszpanie lubią powtarzać, że inni żyją, aby pracować, a oni pracują, być żyć. W Sewilli łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza w weekend, gdy mieszkańcy miasta z rodzinami i przyjaciółmi tłumnie wylegają na Alameda de Hercules oraz inne place i uliczki, by w słońcu cieszyć się pysznymi tapas, winem i dobrym towarzystwem. W stolicy Andaluzji zobaczymy: wieżę Torre del Oro, katedrę z przyległą dzwonnicą La Giralda, budynek giełdy – Casa Lonja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień po śniadaniu zwiedzanie Gibraltaru i spotkanie z miejscowymi małpami. Następnie rejs promem do Tangeru w Maroko. Można zaryzykować stwierdzeniem, że Tanger to miasto, w którym rozpoczyna się Maroko. Jest to miejsce inspirujące i urzekające, od lat zamieszkiwane przez europejską bohemę. Jego niepowtarzalna atmosfera łączy w sobie elementy afrykańskie, francuskie i hiszpańskie. Tanger jako międzynarodowy port rozkwitał od lat 20. XX wieku. W roku 1923 został ogłoszony wolnym miastem i portem. Podczas złotego okresu Tangeru do miasta ściągali pisarze, poeci, malarze i muzycy. Przyjeżdżali nie tylko z Europy, ale nawet ze Stanów Zjednoczonych. Każda zachcianka, jaka przyszła do głowy, w Tangerze miała szansę się ziścić, o ile tylko dysponowało się odpowiednią ilością gotówki. Po zwiedzaniu miasta wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Granady. „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”. W stolicy prowincji zobaczymy: kaplicę i mauzoleum z grobami królów katolickich oraz Albaicin – dawna dzielnica. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, zwiedzanie Alhambry, gdzie zobaczymy: Pałac i Ogrody sułtana Genarlife. Po zwiedzaniu przejazd do Walencji, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Walencji. W tym niezwykle nowoczesnym mieście zobaczymy: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu udamy się do La Lonja – jedynej w Europie starej giełdy jedwabiu. Na zakończenie zwiedzania odwiedzimy wizytówkę miasta – dzielnicę przyszłości, sztuki i nauki zwaną Calatrava. Na zakończenie dnia przejazd w kierunku Barcelony, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu udamy się do Barcelony. Miasta Gaudiego, które mogło mieć najważniejszy zabytek Paryża u siebie… Pierwotne plany zakładały wybudowanie Wieży Eiffla w Barcelonie. Miała ona zostać wzniesiona na Wystawę Światową w 1888 roku. Projekt został odrzucony, ponieważ jak tłumaczono był „zbyt drogi i dziwny”. Rok później Eiffel zaczął realizować swój pomysł w stolicy Francji. W programie zwiedzania stolicy Katalonii umieściliśmy: Sagradę Famillia – najsłynniejsze dzieło Antonio Gaudiego oraz zaprojektowane przez niego kamienice: Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się na najsłynniejszej i najbardziej luksusowej ulicy Barcelony – Passeig de Gracia. Kolejne punkty naszego zwiedzania to: Barri Gothic (Dzielnica Gotycka), najsłynniejszy deptak – Las Ramblas, Plac Katalonii, Plac Hiszpański oraz Wzgórze Montjuic, skąd rozpościera się przepiękna panorama Barcelony. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

12 dzień – przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Funclub zastrzega sobie możliwość zmiany punktów programu.

Transport autokarem trwa około 24 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 14:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi uczestników pod wskazany adres do 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę
powrotu autokaru

Hiszpania, Lloret De Mar
DON JUAN RESORT 18+


Termin Dni- 12, Zakwaterowanie Cena za osobę
29.06 – 10.07.2022 r. 2699 PLN

zaliczka tylko 10%

W cenie
zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
9 noclegów,
9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji,
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
party SANDDANCE
Obowiązkowe
ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.,
opłata klimatyczno – administracyjna: 15 EUR/os.,
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
7 dniowy karnet do klubu TROPICS.

Pozostałe informacje – j.w.

S E R D E C Z N I E ZA P R A S Z A M Y !

UWAGA !
Przed rezerwacją miejsca, prosimy sprawdzić dostępność i cenę.

Szczegóły znajdziecie Państwo również w wyszukiwarce ON LINE – u dołu strony