Zapraszamy serdecznie na wypoczynek letni 2021 do Niechorza. Postanowiliśmy wrócić do Ośrodka, który spełnił oczekiwania naszych kolonistów w 100%. Znów planujemy udany wypoczynek i dobrą zabawę ! PRZYPOMINAMY O MOŻLIWOŚCI REALIZACJI BONU TURYSTYCZNEGO ! Z bonem – koszt kolonii – to tylko 1090 zł

Kolonia / obóz w Niechorzu
( dla aktywnych – na naszych koloniach nie ma nudy  )

TURNUSY : 11.07 – 21.07 – SPRZEDANE, 21.07 – 31.07. – SPRZEDANE
CENA : 1.590 zł

NIECHORZE – jedno z największych i najpopularniejszych kąpielisk w województwie zachodniopomorskim. Największym walorem miejscowości są szerokie, czyste i piaszczyste plaże ze 100 metrowym, strzeżonym kąpieliskiem. Warto wspomnieć, że plaża w Niechorzu posiada tytuł Błękitnej Flagi – międzynarodowe odznaczenie nadawane kąpieliskom, charakteryzującym się najwyższą jakością bezpieczeństwa i czystości. Specyficzny mikroklimat pomocny jest w leczeniu wielu chorób układu oddechowego, a także układu krążenia. Zaletą miejscowości jest brak w okolicy dużych zakładów przemysłowych, bardzo dobrze rozwinięta sieć usługowa, liczne turystyczne ciekawostki, które przyciągają chętnych atrakcyjnego wypoczynku.
Wysoki klif, na którym stoi zabytkowa latarnia morska, wybudowana w 1866 roku udostępniona jest do zwiedzania. Oprócz wdrapania się po schodach latarni, odwiedzić można także tutejszą przystań rybacką, Muzeum Rybołówstwa, pomnik Foki Depki (ustawiony na placu, w centrum Niechorza), rezerwat Liwia Łuża

ZALETY KOLONII:

 • popularna miejscowość z licznymi atrakcjami,
 • ośrodek blisko morza,
 • basen odkryty na terenie ośrodka,
 • ciekawy, program wycieczkowy
 • warsztaty, gry, zabawy, konkursy

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Kolonijny MARTA usytuowany w samym centrum miasteczka, 250 m od pięknej plaży, ma charakter kameralny i składa się z kilku jednopiętrowych, murowanych budynków mieszkalnych, jadalni, Sali dyskotekowej i siłowni. Do dyspozycji gości odkryty basen, boisko do siatkówki i koszykówki ze sztuczną nawierzchnią, boisko do piłki plażowej, plac zabaw i plac ogniskowy. Cały teren jest zagospodarowany zielenią i ogrodzony.
Zakwaterowanie: pokoje 4 osobowe z łazienką oraz w studia z łazienką 2 pokojowe ( 2 + 3 osobowe )

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie + podwieczorek wydawany przy obiedzie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Menu bardzo bogate i urozmaicone.

W PROGRAMIE M.IN.:

 • wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie k/Kołobrzegu (m.in. Western City,
  Wioska Indiańska, mini ZOO, Lunapark, Motopark, stadnina koni) – dzieci uczestniczą we wspólnej zabawie
 • wycieczka autokarowa Parku Wieloryba w Rewalu (plac zabaw oraz ogromne modele fauny oceanicznej)
 • wycieczka autokarowa do Kołobrzegu – Miasto Myszy i inne atrakcje, (możliwy rejs statkiem)
 • wycieczka autokarowa do Pobierowa – Magiczny Kompleks Rozrywkowy „Oko iluzji”
 • zwiedzanie latarni morskiej w Niechorzu
 • plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
  Korzystanie z infrastruktury obiektu:
 • zajęcia rekreacyjno – sportowe i konkursy sprawnościowe
 • udział w grach terenowych rozwijających wyobraźnię i uczących współpracy w grupie
 • konkursy plastyczny, muzyczny i fotograficzny
 • dyskoteki i bal przebierańców, wybory najsympatyczniejszego kolonisty
 • ognisko, zabawy, gry i konkursy integracyjne z nagrodami
 • kąpiele i zabawy w basenie
 • atrakcje, niespodzianki, upominki dla każdego kolonisty
 • płyta z pamiątkowymi zdjęciami – Wspomnienia z kolonii

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

 • zakwaterowanie – 10 noclegów w pokojach 4 – os. i w studiach 2 pokojowych ( 2 + 3 os. ) z łazienką
 • wyżywienie: śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiady i podwieczorek serwowane
  ( turnus zaczyna się od ciepłej kolacji pierwszego dnia i kończy śniadaniem + prowiant na drogę)
 • opieka kwalifikowanej kadry wychowawców i medyczna (pielęgniarka na miejscu, lekarz na wezwanie),
 • opieka ratownika na plaży
 • bogaty program k.o. i bilety wstępów podczas wycieczek i zwiedzania
 • wycieczki autokarowe : Pobierowo, Kołobrzeg, Rewal, Zieleniewo
 • ubezpieczenie od NNW w kraju 10000 zł,
 • transport komfortowym autokarem
 • gwarancja wspaniałego i ciekawego wypoczynku oraz płyta ze zdjęciami

CENA NIE ZAWIERA:

 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 • obowiązujące od stycznia 2021 roku, składki na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i składki na TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy) Uwaga: W przypadku znacznego wzrostu kosztów świadczeń noclegowo-żywieniowych, transportu, wstępów, itp. – cena może ulec zmianie !

SKRÓCONY PROGRAM WYJAZDU:
1 dzień

 • wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy: Żary ( przy minimum 6 osobach wsiadających) – Zielona Góra – Międzyrzecz – Gorzów
 • przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych,
 • obiado-kolacja, nocleg.
  2-11 dzień
  Realizacja programu – wycieczki autokarowe i piesze po okolicy, plażowanie, gry i konkursy, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko,
  11 dzień
  Śniadanie, pobranie suchego prowiantu, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, zdjęcia, pożegnanie z morzem, w godzinach wieczornych przyjazd do Zielonej Góry i Żar.

ATRAKCJE:

PARK ROZRYWKI ZIELENIEWO – to największy tego typu obiekt w Zachodniopomorskiem i jedna z największych atrakcji w Kołobrzegu i okolicach, składa się bowiem z kilku krain tematycznych:

 • Western City – przejażdżka bryczką, byk rodeo, gorączka złota, napad na bank, karuzela kowbojska, makieta dzikiego zachodu, westernowa loteria ,
 • Wioska Indiańska – strzelanie z łuku, przejażdżka na kucyku, zwiedzanie wioski, labirynt szoszonów, narty indiańskie, huśtający korzeń, śpiewy przy bębnie
 • ZOO – bezpośredni kontakt ze zwierzętami, ciekawostki o zwierzętach,
 • Lunapark – autodrom, beczka śmiechu, rower na linie
 • Motopark, – beczkowóz, off road, crazy carty, quady
 • Stadnina Koni – przejażdżka na koniu

PARK WIELORYBA w Rewalu – to:
Statek piracki, Wyspa skarbów, cztery krainy tematyczne (Bałtyk, Piraci i papugi, Potwory z głębin, Giganci z oceanów), ponad 100 eksponatów, Dmuchany zamek, Plac zabaw, Strefa wytchnienia: Hamaki, leżaki,
Sklep z niezwykłymi pamiątkami, Tawerna Pirata z napojami
Tu poznasz tajemnice podwodnego świata, zobaczysz około 100 modeli zwierząt morskich ( największy w Europie model Płetwala Błękitnego), spotkasz gadające papugi, z prawdziwym piratem odnajdziesz zaginiony skarb Czarnobrodego

MIASTO MYSZY w Kołobrzegu – Miasto Myszy to niesamowite miejsce pulsujące energią ok. 500 małych myszek. Wnętrze Miasta Myszy odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami w fluorescencyjnych barwach przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem. Korytarze prowadzą do sal stylizowanych na: (KOSMOS w świetle UV, Zimę, Wakacje, Miasto Myszy, Tropiki). Każda z sal zaaranżowana została w niesłychanie kreatywny sposób, umeblowana małą mysią architekturą – domkami, mostkami i rekwizytami zgodnymi z nazwą danej sali. W jednej poznacie zwyczaje myszy żyjących na wsi, w innej ich wielkomiejskie życie. Zobaczycie jak rodzą się małe myszki i jak ich starsi krewni radzą sobie w zimowych warunkach, podczas gdy inni odpoczywają na wakacjach lub w tropikach.

MUZEUM 6D Kołobrzeg – Muzeum 6D – Maszoperia, to niezwykle wyjątkowe miejsce, ponieważ w proces zwiedzania i poznawania ekspozycji zaangażowane są wszystkie zmysły. Powierzchnię ponad 500 m2 ścian muzeum zdobią ręcznie wykonane malowidła, które stanowią tło dla ówczesnych przedmiotów codziennego użytku. Obrazy te zostały wykonane w technice 3D, dlatego w celu wzmocnienia efektu wizualnego oglądać je będziecie w specjalnych okularach. Niespodzianek możecie się spodziewać z dołu, z góry, z prawej i lewej strony. Poczujecie się jakbyście byli w centrum wydarzeń. Podczas zwiedzania poczujecie zapach bryzy morskiej unoszący się w powietrzu, a w chacie rybackiej – aromat zdrowych, rumianych jabłek. Spotkacie „żywe” ptaki i żaby. Usłyszycie mewy śpiewające przy akompaniamencie szumu morza. Przez chwilę pobłądzicie we mgle i mroku, a wiatr potarga Wam włosy. Będziecie mieli okazję zasiąść przy biesiadnym stole rybaków i poczuć klimat maszopskiej uroczystości. Dwukrotnie nie uwierzycie własnym oczom. Raz patrząc w lustro przekonacie się, że niestety, ale wcale nie jesteście najpiękniejsi na świecie. Drugi raz gdy spotkacie rybaka, ale nie na łodzi czy w rybackiej chacie lecz…w świątyni dumania.

OKO ILUZJI w Pobierowie – Kompleks rozrywkowy „OKO Iluzji” to wyjątkowa kompozycja magicznych atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji i poczucia humoru. Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku i rozrywki związanej z iluzją, to prawa fizyki, ale również edukacje połączone z magią.
Znajdziecie tu: Labirynt (lustra), Komnatę Amnesa, Malunki 3D, Dom Angielski, Głowa na talerzu

Little boy in kindergarten stacking block.

UWAGI:

Na wyjazd niezbędne jest posiadanie legitymacji szkolnej uprawniającej do zniżek.

Uczestnik musi dostarczyć wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z podpisanym regulaminem do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. – Bardzo prosimy o wpisanie na kartę kwalifikacyjną wszystkich informacji o stanie zdrowia dziecka, uczuleniach, przebytych chorobach, operacjach i zażywanych lekach, szczepieniach. W razie wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia informacje zawarte na karcie mogą się okazać bardzo ważne.
Jeśli dziecko w trakcie kolonii musi zażywać jakiekolwiek leki, prosimy o opisanie ich dawkowania, osobne spakowanie i przekazanie wychowawcy na zbiórce wraz z upoważnieniem dla wychowawcy. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.turysta.zgora.pl Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni, ale podpisują wówczas obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.

W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
Rodzicom – opiekunom przekazane zostaną: kontakt do kierownika i wychowawców kolonii, oraz adres palcówki wypoczynku.

Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są najczęściej na 12 – 15-osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo za prawidłowy przebieg programu wyjazdu odpowiada kierownik.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji i przerwania imprezy w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 3,6 % ceny imprezy.

Bagaż: Sugerujemy aby dzieci uczestniczyły w pakowaniu się, wtedy orientują się co i gdzie mają spakowane. Waga walizki powinna uwzględniać możliwości dziecka (praktyczniejsze na kółkach), Proponujemy podpisać bagaż. Prowiant na drogę najlepiej spakować do małego plecaka, który później będzie wykorzystany na wycieczki lub wyjścia na plażę.
Podpowiadamy zawartość bagażu: 2 ręczniki, mydło lub żel pod prysznic, pasta i szczoteczka do zębów, szampon, piżama, czystą bieliznę na każdy dzień, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, chusteczki higieniczne, ciepłe bluzy, sweter lub polar, długie i krótkie spodnie, strój sportowy (dres, krótkie spodenki), strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa, dwie pary butów (w tym obuwie sportowe i sandały) oraz klapki kąpielowe, mały plecak na wycieczki, worki na brudne rzeczy, środki na komary i kleszcze.
Nie polecamy wyposażania dzieci oraz młodzieży w drogie telefony komórkowe oraz inny sprzęt elektroniczny (aparaty fotograficzne, gry, tablety itp.), ponieważ podczas zabawy mogą one ulec zgubieniu lub zniszczeniu. Biuro, ani wychowawcy nie ponoszą odpowiedzialności za zgubiony lub zniszczony sprzęt. Ponadto ciągłe korzystanie z urządzeń elektronicznych odrywa dzieci od zabawy i integracji z rówieśnikami, a zgubienie lub zniszczenie naraża na niepotrzebny stres.

Można zdeponować kieszonkowe dziecka u wychowawcy. Zalecamy to zwłaszcza przy wyjeździe młodszych dzieci, które nie umieją jeszcze same gospodarować pieniędzmi. Prosimy o przygotowanie niezaklejonych kopert z nazwiskiem i imieniem dziecka oraz podaną kwotą, najlepiej żeby kieszonkowe było przygotowane
w drobnych nominałach.

Podczas przejazdów na kolonie korzystamy z licencjonowanych i sprawdzonych przewoźników.
W czasie podróży przewidziane są przerwy co 3-4 godziny. Jeśli dziecko źle znosi jazdę autokarem prosimy
o zaopatrzenie dziecka w lekarstwa przeciwko chorobie lokomocyjnej.

W przypadku jakichkolwiek problemów zgłaszanych przez dziecko, prosimy o kontakt w pierwszej kolejności
z kierownikiem. Jest na miejscu wraz dziećmi i to on może zareagować najszybciej i rozwiązać lub usunąć ewentualny problem. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdą Państwo numer telefonu do biura czynny w godz. od 09 – 17.00.
Częsty telefoniczny kontakt z dziećmi, rozprasza je podczas zabawy co utrudnia realizacje programu i wywołuje często większą tęsknotę. Proponujemy umówić się z dzieckiem na telefon np. podczas przerwy poobiedniej. O innej porze, prowadzone zajęcia mogą uniemożliwić odebranie telefonu.

Jeśli chcecie Państwo lub rodzina odwiedzić dziecko i zabrać na jakiś czas poza teren kolonii, to wymagane jest złożenie u opiekuna pisemnej informacji z Państwa danymi.

Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem po opłaceniu całości należności i nie później niż do 15 dnia następnego miesiąca po realizacji imprezy.

ZAPRASZAMY !