UWAGA: OD 8 MAJA PONOWNIE OTWIERA SIĘ TURYSTYKA KRAJOWA !

ZGODNIE z OGŁOSZONYM PRZEZ RZĄD PLANEM ZNOSZENIA RESTRYKCJI, DNIA 8 MAJA WZNAWIAJĄ DZIAŁANIE HOTELE NA TERENIE NASZEGO KRAJU. BĘDĄ TEŻ CZYNNE BASENY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH, GALERIE SZTUKI, MUZEA

MOŻLIWA JEST ORGANIZACJA WYCIECZEK SZKOLNYCH A KURATORIUM OŚWIATY OGŁASZA, ŻE  „NIE MA PRZECIWWSKAZAŃ I ZAKAZU ORGANIZACJI WYCIECZEK SZKOLNYCH, KTÓRE MOGĄ BYĆ REALIZOWANE Z UWZGLĘDNIENIEM OBOWIĄZUJĄCYCH OGRANICZEŃ I OBOSTRZEŃ ZWIĄZANYCH Z AKTUALNYM STANEM EPIDEMICZNYM”.

PODKREŚLAMY, ŻE PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM W PRZYPADKU WYCIECZEK SZKOLNYCH, RÓWNIEŻ 1-DNIOWYCH – JEST JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWA I REALIZOWANA PRZEZ NASZE BIURO.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ FIRMY DO PLANOWANIA I ORGANIZACJI WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH DLA SWOICH PRACOWNIKÓW – ZMĘCZONYCH PRACĄ ZDALNĄ I POZBAWIONYCH KONTAKTÓW MIĘDZYLUDZKICH.

TYLKO ODREAGOWANIE STRESU NA ŁONIE NATURY, W GRONIE PRZYJACIÓŁ, PODCZAS KOMPLEKSOWO ZORGANIZOWANEJ IMPREZY TURYSTYCZNEJ, POZWOLI ODZYSKAĆ RÓWNOWAGĘ I NABRAĆ NOWYCH SIŁ WITALNYCH, NIEZBĘDNYCH W POWROCIE DO NORMALNOŚCI I ZWIĘKSZENIU WYDAJNOŚCI !

OCZYWIŚCIE – WSZYSTKO Z ZACHOWANIEM ZASAD REŻIMU SANITARNEGO! 

ZAPRASZAMY NASZYCH STAŁYCH I PRZYSZŁYCH KLIENTÓW DO BEZPIECZYCH PODRÓŻY Z NAMI !

OFERTY WYJAZDÓW SZKOLNYCH I FIRMOWYCH DOSTĘPNE SA W ZAKŁADCE: WYCIECZKI.

PRÓCZ STANDARDOWYCH PROPOZYCJI, OFERUJEMY ORGANIZACJĘ IMPREZ Z PROGRAMEM ZMODYFIKOWANYM, ZGODNYM Z ZAINTERESOWANIAMI I ŻYCZENIAMI ZAMAWIAJĄCEGO .