UWAGA UCZNIOWIE I STUDENCI!

W związku z początkiem roku szkolnego i zbliżającym się rokiem akademickim 2016/2017, przypominamy że Karta Planeta Młodych to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego ubezpieczenia w szkole lub na uczelni.

Karty Planeta Młodych w  wariantach Classic zawierające ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków  doskonale sprawdza się nie tylko podczas nauki lecz również w trakcie praktyk, staży,  pracy zarobkowej oraz w czasie wolnym w trakcie uprawiania sportów amatorskich.  Jeśli jesteście amatorami mocniejszych wrażeń i uprawiacie sporty wysokiego ryzyka lub należycie do klubów sportowych i  bierzecie czynny udział w zawodach,  wybierzcie jedną z kart w wariancie Sport.

Dodatkowo do każdej z kart możecie dokupić ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym, które pokryje szkody na innych osobach i ich mieniu, które wyrządzicie na przykład uprawiając sport.

Jeśli dużo podróżujecie lub wybieracie się na zagraniczną wyminę wybierzcie jedna z Kart w wariantach Travel lub Travel Sport. Dla osób które wyrabiają  się do Stanów Zjednoczonych lub Kanady przygotowaliśmy Karty w wariantach VIP.

Karta Planeta Młodych najlepsze ubezpieczenie dla ucznia i studenta!

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i nie masz jeszcze ubezpieczenia na nowy rok szkolny, przypominamy, że Karta Planeta Młodych to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dostępnego w szkole czy na uczelni.

Jeśli zależy Wam na ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, na terenie Polski, polecamy Kartę Planeta Młodych w wariancie Classic (CA i CD). Ubezpieczenie w niej zawarte obejmuje również staże i praktyki zawodowe. Roczne ubezpieczenie już od 35 zł

Jeśli natomiast zależy Wam również na ubezpieczeniu w trakcie bliższych lub dalszych wyjazdów wybierzcie Kartę Planeta Młodych w wariacie Travel (TA ,TD), która zawiera ubezpieczenie od NNW ( min w szkole, w trakcie praktyk i zagranicznych wyjazdów), ubezpieczenie OC, które pokryje koszty Odpowiedzialności Cywilnej zarówno w kraju jak i poza jego granicami oraz ubezpieczenie od KL, które pokryje koszty za leczenie w trakcie zagranicznych wojaży.
Karta doskonale sprawdzi się jako ubezpieczenie w czasie jazdy na nartach czy snowboardzie!

Roczne ubezpieczenie już od 60 zł

Jeśli nie masz jeszcze aktualnej Karty wyrób ją już dziś. Odbiór „od ręki”.
Wystarczy podać dane osobowe i początek okresu ubezpieczenia. Zdjęcie nie jest wymagane.